Transport i spedycja międzynarodowa – o firmie MAXIMUS

Przedsiębiorstwo MAXIMUS istnieje na rynku branży przewozowej od 2001 roku.

Specjalizujemy się w usługach transportowych, a szczególnie w transporcie międzynarodowym, który od lat pozostaje naszą domeną. Obszar naszej działalności obejmuje także kompleksową obsługę celną oraz wszystkie działania związane ze sporządzaniem oraz składaniem deklaracji Intrastat.

Od początku istnienia naszej firmy naszym głównym celem był dynamiczny rozwój budowany w oparciu o profesjonalną i fachową obsługę klientów.

Zaangażowanie, rzetelność i bardzo dobra znajomość rynku sprawiły, że od kilkunastu lat z powodzeniem realizujemy tę ideę i gwarantujemy Klientom usługi logistyczne najwyższej jakości. Przez 13 lat zyskaliśmy liczne grono stałych i zadowolonych kontrahentów, którzy docenili naszą solidność, elastyczność i profesjonalizm.

Budujemy naszą markę w oparciu o wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą, która jest w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów. Pozostajemy również otwarci na zmieniające się otoczenie, dlatego na bieżąco tworzymy nowe rozwiązania logistyczne.

Skontaktuj się z nami – nasz personel z przyjemnością opracuje dla Ciebie indywidualną ofertę.

Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij okno

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Jesteśmy na Google+
Google+