Transport towarów

Transport krajowy i międzynarodowy jest działalnością wymagającą nie tylko doświadczenia i umiejętności praktycznych, lecz także profesjonalnego zaplecza specjalistycznych pojazdów ciężarowych.

Jako wiodąca firma transportowa w Poznaniu, oferujemy swoim Klientom przewozy towarowe na najwyższym poziomie bezpieczeństwa i w możliwie najkrótszym czasie. Zajmujemy się przewozem ładunków różnego typu, w tym również towarów niebezpiecznych.

Przewóz ADR

W ramach naszych usług transportowych zajmujemy się również przewozem ADR czyli transportem towarów niebezpiecznych. Zapewniamy, iż transport ADR odbywa się zgodnie z ustaleniami zawartymi w europejskiej umowie dotyczącej międzynarodowego przewozu drogowego materiałów niebezpiecznych (ADR) sporządzonej w Genewie 30 września 1957 r., opracowanej i wydanej przez Europejski Komitet Transportu Wewnętrznego.

Poszanowanie norm i przepisów zawartych w umowie ADR pozwala zmniejszyć możliwość wystąpienia wypadków podczas transportu ADR oraz zminimalizować ich ewentualne następstwa. Nasi kierowcy mają odpowiednią wiedzę z zakresu konkretnych zasad przewozu towarów niebezpiecznych. Posiadają również informacje niezbędne w przypadku postępowania w sytuacjach awaryjnych.

Dysponujemy samochodami odpowiednio przystosowanymi do przewozu ADR oraz posiadamy świadectwa dopuszczenia pojazdów ADR potwierdzające spełnienie przez pojazd wymagań niezbędnych do bezpiecznego przewozu towarów niebezpiecznych.

Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij okno

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.