Usługi spedycyjne

Spedycja międzynarodowa jest, obok transportu i obsługi celnej, najważniejszym obszarem naszej działalności.

Od kilkunastu lat organizujemy przewóz ładunków na zlecenie poza granice naszego kraju.

Wszystkim Klientom zapewniamy fachową obsługę ze strony Spedytorów, zachowanie wysokiej jakości usług i wykorzystanie najlepszych środków transportowych, które zostały indywidualnie dostosowane do przewożonego ładunku.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora (OCS)
w wysokości 300 000 USD!

Przedmiotem ubezpieczenia OCS są czynności typowo spedycyjne, takie jak m.in.: zawieranie umowy o przewóz, przygotowywanie dokumentów związanych z transportem, opracowywanie instrukcji wysyłkowych, załadunek i wyładunek przesyłek, kontrola ilościowa i wagowa, pakowanie oraz składowanie przesyłek.

Do realizacji niektórych zleceń transportowych wykorzystujemy tabor samochodowy przewoźników, z którymi zawarliśmy umowy spedycyjne. Taki system wyboru pojazdu doskonale sprawdza się w przypadkach, gdy do zrealizowania jest pilne zlecenie, a podstawienie pod załadunek własnego samochodu zajęłoby nam zbyt wiele czasu i generowałoby dodatkowe koszty.

Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij okno

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Jesteśmy na Google+
Google+