Magazyn w Poznaniu

Nasza firma transportowa dysponuje przestronnym magazynem, który jest zlokalizowany w Poznaniu. Usługę magazynowania towarów kierujemy do naszych Klientów oraz podwykonawców, którzy szukają miejsca do bezpiecznego i tymczasowego przechowania towarów.

Przestrzeń magazynowa jest dostosowana do przechowywania produktów z różnych branż, w tym m.in. do:

  • towarów żywnościowych,
  • środków czystości,
  • leków,
  • urządzeń elektronicznych: komputerów, sprzętu RTV i AGD,
  • części samochodowych.

Magazyn jest zabezpieczony przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak wilgoć, mróz, śnieg czy deszcz, a dodatkowo panuje w nim temperatura optymalna do przechowywania wymienionych wyżej produktów. W ramach kompleksowej oferty firma Maximus zajmuje się także usługami spedycyjnymi krajowymi. Możliwość łączenia poszczególnych działań we współpracy z jednym podmiotem może pozytywnie wpłynąć na komfort prowadzonej przez Ciebie działalności i ułatwić część podejmowanych procedur.

Bezpieczeństwo i warunki techniczne

Dbamy nie tylko o zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniami, ale także przed kradzieżą. Magazyn jest chroniony przy użyciu nowoczesnych technologii, które charakteryzują się wysoką skutecznością działania i niezawodnością. Stabilna konstrukcja z wysokiej jakości materiałów sprawia, że magazyn jest miejscem, w którym bez obaw możesz zostawić swój towar.

Zapewniamy również łatwy dostęp do przechowywanych produktów, aby ich dalszy transport czy eksploatacja przebiegały w sprawny sposób. W tym celu wyposażyliśmy magazyn w rampę wyładowczą, zapewniającą szybki i sprawny przeładunek nawet dużej ilości towaru. Proponujemy nie tylko magazynowanie towarów, ale także możliwość ich załadunku i rozładunku.

Zatrudniamy pracowników, którzy doskonale znają rozkład magazynu i procedury, które umożliwiają sprawne prace na jego powierzchni. Osoby zainteresowane ofertą zachęcamy do kontaktu. Udzielimy odpowiedzi na pojawiające się pytania i pomożemy w doborze rozwiązań, które najlepiej sprawdzą się w Twojej sytuacji. Zapraszamy do współpracy.