Usługi transportowe – firma o ugruntowanej pozycji z Poznania

Firma Maximus z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w usługach transportowych, które świadczymy na terenie Polski i poza granicami. Działamy w tej branży już od 2001 roku. Przewóz ładunków od lat pozostaje naszą domeną. Obszar naszej działalności obejmuje także kompleksową obsługę kwestii celnych, umów o przewóz oraz wszystkie działania związane ze sporządzaniem oraz składaniem deklaracji Intrastat. Przyjmujemy zlecenia transportowe na przewóz ładunków różnego typu. Oprócz standardowych usług spedycyjnych zajmujemy się także transportem materiałów niebezpiecznych, ponieważ nasi wykwalifikowani kierowcy uzyskali uprawnienia ADR, które pozwalają na przewożenie wrażliwych ładunków.

Od początku istnienia firmy, jej głównym celem był dynamiczny rozwój budowany w oparciu o profesjonalną i fachową obsługę klientów.

Przewóz ładunków różnego typu

Zaangażowanie, rzetelność i bardzo dobra znajomość rynku sprawiły, że od kilkunastu lat z powodzeniem oferujemy klientom usługi transportowe najwyższej jakości. Podczas wielu lat prowadzenia działalności lat zyskaliśmy liczne grono stałych i zadowolonych kontrahentów, którzy docenili naszą solidność, elastyczność i profesjonalizm.

Budujemy markę w oparciu o wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą, która sprosta wszystkim oczekiwaniom klientów. Pozostajemy również otwarci na zmieniające się otoczenie, dlatego na bieżąco tworzymy nowe rozwiązania logistyczne. Dzięki temu przyjmujemy nawet bardzo wymagające i trudne zlecenia przewozowe. Branża usług transportowych to dziedzina, w której profesjonalizm i zaangażowanie są niezbędne do jak najskuteczniejszego wykonywania pracy.

Flota nowoczesnych pojazdów, wykwalifikowani pracownicy, którzy ciągle rozwijają się zdobywając dodatkowe uprawnienia, a także sprawnie działający dział administracyjny to filary naszej działalności. Dzięki temu, zlecenia transportowe, które przyjmujemy, możemy wykonywać jak najlepiej. Podpisując z nami umowę o przewóz, masz pewność współpracy z rzetelną firmą.

Skontaktuj się z nami – nasz personel z przyjemnością opracuje dla Ciebie indywidualną ofertę.