Spedycja międzynarodowa

Oferujemy usługi związane ze spedycją międzynarodową. Nasza działalność w tej materii polega na organizacji procesu przewozu towarów, aby ten przebiegał w maksymalnie wydajny sposób i przynosił Twojemu przedsiębiorstwu liczne korzyści. Pozwala to zaoszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na przygotowanie logistycznych aspektów transportu oraz związanych z nim formalności.

Zatrudniając zewnętrzną firmę, zaoszczędzisz również środki, które musiałbyś przeznaczyć na zakup własnych pojazdów transportowych oraz zatrudnienie pracowników, którzy odpowiadaliby za ich obsługę. Firma Maximus zatrudnia kierowców, logistyków i spedytorów, którzy w Twoim imieniu zajmą się kompleksową realizacją usług spedycyjnych czy transportowych.

Od wielu lat dokonujemy czynności związanych z przewozem towaru, jego nadaniem, odbiorem i dostarczeniem do docelowego miejsca. Zakres i obszar działalności firmy jest szeroki oraz dostosowany do potrzeb Klientów. Nieustannie się rozwijamy, aby zagwarantować najwyższą jakość, a oferowana przez nas usługa spedycji międzynarodowej spełnia światowe standardy dotyczące omawianego obszaru.

Niezawodne i nowoczesne pojazdy

Aby realizować usługi spedycyjne na najwyższym poziomie, konieczne jest zarządzanie pojazdami, które cechują się nienagannym stanem technicznym i są dostosowane do przewozu określonej kategorii towarów, w tym również towarów niebezpiecznych, które wymagają zastosowania systemu ADR.

Firma Maximus dysponuje flotą o doskonałych parametrach technicznych, a dodatkowo nieustannie śledzimy rynek, aby oferować nowoczesne rozwiązania, pojawiające się w branży. Oferujemy także wsparcie w związku z formalnościami obowiązkowymi dla przewozu towarów, w tym także progami statystycznymi. Współpracujemy również z zewnętrznymi podmiotami, które umożliwiają realizację usług w miejscach, do których my byśmy dotarli znacznie później. Angażujemy jednak jedynie zaufane firmy, których jakości i rzetelności jesteśmy pewni. Osoby zainteresowane ofertę zachęcamy do kontaktu i współpracy. W razie wątpliwości odpowiemy na pojawiające się pytania.