Obsługa celna w Poznaniu – procedura uproszczona

Specjalizujemy się w obsłudze procedury uproszczonej w eksporcie, który sprzyja sprawniejszej organizacji handlu zagranicznego.

Procedura uproszczona oznacza przejęcie przez zaufanego eksportera wszelkich formalności związanych z odprawą celną oraz przeniesienie na agencję odpowiedzialności za poprawny przebieg odprawy. Zadanie organów administracyjnych ogranicza się wtedy wyłącznie do kontroli prawidłowości dokonywanych przez agencję celną zgłoszeń. Decydując się korzystanie z procedury uproszczonej, zyskujesz szereg korzyści. Przede wszystkim masz więcej czasu na rozwijanie własnej działalności, rodzinę czy pasję, ponieważ my zajmujemy się kwestiami formalnymi.

Zalety obsługi celnej w systemie uproszczonym

Procedura uproszczona znacznie ułatwia przeprowadzenie działań niezbędnych do objęcia towarów procedurą eksportu. Oznacza nie tylko ograniczenie działań organów celnych, ale także maksymalne skrócenie czasu trwania odprawy, możliwość stosowania dostaw just-in-time oraz technologii elektronicznego przetwarzania danych. Dzięki temu możesz prowadzić działalność w bardziej efektywny sposób i zwiększać dochody firmy, poprzez realizację większej ilości zleceń. Dzięki procedurze uproszczonej wszystkie czynności związane z odprawą możliwe są do zrealizowania w biurze agencji celnej, która działa sprawnie i pomaga Ci sprawnie osiągać założone cele biznesowe. Zaletą jest także to, że działamy również poza godzinami pracy urzędu celnego. Mamy miejsce uznane w Poznaniu przy ul. Wichrowej 4. Korzystanie z odprawy celnej w procedurze uproszczonej znacznie skraca czas oczekiwania na zwolnienie towaru.

Nasze usługi mają kompleksowy charakter, dlatego zajmujemy się także formalnościami związanymi z systemem Intrastat. W razie problemów z uzupełnieniem niezbędnych formalności zachęcamy do kontaktu z pracownikami firmy Maximus. Zapraszamy do współpracy.