Oferta transportowa i spedycyjna MAXIMUS

Firma spedycyjna i transportowa MAXIMUS to zespół 20 wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy wykonują usługi transportowe na najwyższym poziomie.
Z przyjemnością zorganizujemy przewóz Państwa ładunku, dobierając najlepsze rozwiązanie logistyczne, optymalną trasę i odpowiedni środek transportu – tak, aby towar szybko i bezpiecznie trafił do celu.

Jako profesjonalna agencja celna zajmiemy się wszelkimi formalnościami związanymi z transportem, zgłosimy towar do odprawy celnej i doradzimy w kwestiach dotyczących problematyki celnej.
Oferujemy także kompleksową obsługę w zakresie sporządzania deklaracji Intrastat i reprezentowania firm naszych Klientów przed Urzędem Celnym.

Nasza oferta obejmuje również transport międzynarodowy i wszelkie działania związane z międzynarodową spedycją ładunków. Rozbudowany tabor samochodowy, nowoczesne systemy nawigacji, kilkanaście lat doświadczenia w branży przewozowej i setki zadowolonych Klientów są najlepszą gwarancją sprawnego i bezpiecznego przewozu Państwa towaru.