Usługi spedycyjne — Poznań

Oferujemy usługi spedycyjne w Poznaniu. Zajmujemy się spedycją krajową. Od kilkunastu lat organizujemy przewóz różnego typu ładunków na zlecenie. Świadczymy usługi zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju, ponieważ zajmujemy się również transportem międzynarodowym. Wszystkim Klientom zapewniamy fachową obsługę ze strony spedytora, zachowanie wysokiej jakości usług i wykorzystanie najlepszych środków transportowych, które zostały indywidualnie dobrane do przewożonego ładunku.

Dodatkowym atutem naszej firmy jest Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora (OCS) w wysokości 300 000 USD. Przedmiotem ubezpieczenia OCS są czynności typowo spedycyjne, takie jak m.in.:

  • zawieranie umowy przewozowej,
  • przygotowywanie dokumentów związanych z transportem,
  • opracowywanie instrukcji wysyłkowych,
  • załadunek i wyładunek przesyłek,
  • kontrola ilościowa i wagowa,
  • pakowanie i składowanie przesyłek oraz pozostałe usługi spedycyjne.

Część zleceń realizujemy z wykorzystaniem taboru samochodowego przewoźników, z którymi zawarliśmy umowy spedycyjne. Taki system wyboru pojazdu doskonale sprawdza się w przypadkach, gdy do zrealizowania jest pilne zlecenie, a podstawienie pod załadunek własnego samochodu zajęłoby nam zbyt wiele czasu i generowałoby dodatkowe koszty. Mimo zaangażowania zewnętrznego podmiotu gwarantujemy Klientom wysoką jakość usług, ponieważ współpracujemy jedynie z zaufanymi firmami, które realizują zlecenia zgodnie z naszymi standardami.

Na czym polega spedycja krajowa?

Aby zrozumieć, że usługi spedycyjne mają ogromne znaczenie dla sprawnego przewozu, warto zapoznać się z ich istotą. Przede wszystkim spedytorzy odpowiadają za organizację transportu, która pozwala w maksymalnie wydajny sposób realizować przyjęte zlecenia. Współpraca z profesjonalną agencją spedycyjną z Poznania umożliwia zaoszczędzenie czasu. Jako przedsiębiorca nie musisz już obawiać się o kwestie związane z formalnościami czy obowiązujące przepisy prawa międzynarodowego. Zajmiemy się tym w Twoim imieniu, a wieloletnie doświadczenie w branży i znajomość przepisów prawa unijnego sprawią, że zadania zostaną wykonane zgodnie z przyjętymi normami.

Odciążenie przedsiębiorców od części obowiązków nie jest jednak jedyną zaletą współpracy z nami. Dzięki nam uzyskasz również gwarancję kompleksowo zrealizowanej usługi, ponieważ zajmiemy się procesem transportowym od jego podstaw aż do pełnej realizacji, a Ty będziesz miał więcej czasu na pozyskiwanie nowych kontrahentów i zajmowanie się rozwijaniem swojej firmy. Jeśli masz jakieś pytania, zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy chętnie na nie odpowiedzą, a w razie potrzeby pomogą w doborze rozwiązań, które pozytywnie wpłyną na efektywność świadczonych usług. Zapraszamy do współpracy.