Usługi spedycyjne – bezpieczny przewóz 

Spedycja międzynarodowa to, obok transportu i obsługi dokumentacji celnej, najważniejszy obszar działalności firmy MAXIMUS z Poznania. Od kilkunastu lat organizujemy przewóz różnego typu ładunków na zlecenie. Świadczymy usługi zarówno w Polsce, jak i poza granicami kraju.

Wszystkim klientom zapewniamy fachową obsługę ze strony spedytora, zachowanie wysokiej jakości usług i wykorzystanie najlepszych środków transportowych, które zostały indywidualnie dobrane do przewożonego ładunku. Dodatkowym atutem naszej firmy jest Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Spedytora (OCS) w wysokości 300 000 USD!

Przedmiotem ubezpieczenia OCS są czynności typowo spedycyjne, takie jak m.in.: zawieranie umowy przewozowej, przygotowywanie dokumentów związanych z transportem, opracowywanie instrukcji wysyłkowych, załadunek i wyładunek przesyłek, kontrola ilościowa i wagowa, pakowanie i składowanie przesyłek oraz pozostałe usługi spedycyjne.

Niektóre zlecenia transportowe realizujemy z wykorzystaniem taboru samochodowego przewoźników, z którymi zawarliśmy umowy spedycyjne. Taki system wyboru pojazdu doskonale sprawdza się w przypadkach, gdy do zrealizowania jest pilne zlecenie, a podstawienie pod załadunek własnego samochodu zajęłoby nam zbyt wiele czasu i generowałoby dodatkowe koszty.

Spedycja międzynarodowa

Aby dobrze zrozumieć na czym polegają usługi spedycyjne, warto wiedzieć na czym polega zawód spedytora. Taka osoba jest odpowiedzialna za kompleksową organizację transportu zgodną z zapotrzebowaniem. Spedycja międzynarodowa jest nieco bardziej skomplikowana, niż ta odbywająca się na terenie kraju, ponieważ przekraczanie granic wiąże się z koniecznością poddania się czynnościom celnym.

Zlecając usługi spedycyjne naszej firmie z Poznania masz pewność, że obsłużymy z pełnym profesjonalizmem wszelkie kwestie dotyczące dokumentacji celnej. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowej, dlatego kontakty z urzędami celnymi są dla naszych spedytorów codziennością. Jeśli szukasz sprawdzonej firmy, która zagwarantuje Ci najwyższą jakość usług spedycyjnych, zachęcamy do kontaktu i poznania szczegółów oferty. Doświadczeni spedytorzy pozostają do Twojej dyspozycji.