O firmie

Przedsiębiorstwo MAXIMUS istnieje na rynku branży przewozowej od 2001 roku.

Specjalizujemy się w usługach transportowych, a szczególnie w transporcie międzynarodowym. Transport towarów od lat pozostaje naszą domeną. Obszar naszej działalności obejmuje także kompleksową obsługę celną oraz wszystkie działania związane ze sporządzaniem oraz składaniem deklaracji Intrastat.

Od początku istnienia firmy naszym głównym celem był dynamiczny rozwój budowany w oparciu o profesjonalną i fachową obsługę Klientów.

Zaangażowanie, rzetelność i bardzo dobra znajomość rynku sprawiły, że od kilkunastu lat z powodzeniem realizujemy tę ideę i gwarantujemy Klientom usługi spedycyjne najwyższej jakości. Przez wiele lat zyskaliśmy liczne grono stałych i zadowolonych kontrahentów, którzy docenili naszą solidność, elastyczność i profesjonalizm.

Budujemy naszą markę w oparciu o wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowniczą, która jest w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom klientów. Pozostajemy również otwarci na zmieniające się otoczenie, dlatego na bieżąco tworzymy nowe rozwiązania logistyczne.

Skontaktuj się z nami – nasz personel z przyjemnością opracuje dla Ciebie indywidualną ofertę.