DANE FIRMY

Tel. 0048 61 651 73 91

Spedycja

mailto:spedycja@maximus-spedycja.pl 

Agencja Celna 

mailto:ac@maximus-spedycja.pl

Intrastat 

mailto: intrastat@maximus-spedycja.pl 

Księgowość 

mailto:ksiegowosc@maximus-spedycja.pl

 

 

 

Korespondencja 
Maximus-spedycja, agencja celna
ul. Wichrowa 4/6, 60-449 Poznań

 

Fax: 0048 61 651 73 42
mailto:biuro@maximus-spedycja.pl 

Firma transportowa i spedycyjna z Poznania

Kontakt z MAXIMUS

Siedziba naszej firmy zajmującej się przewozem ładunków i spedycją międzynarodową znajduje się w Poznaniu. Ponadto działamy również jako agencja celna.

Dzięki profesjonalnym pracownikom, nowoczesnej flocie oraz wieloletniemu doświadczeniu w branży każde zlecenie wykonujemy terminowo i rzetelnie. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej działalności, zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza zamieszczonego na tej stronie.

Kontakt

Captcha
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.maximus-spedycja.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MAXIMUS-SPEDYCJA,AGENCJA CELNA S.C.WALDEMAR NIEZGODA,MICHAŁ PAJSERT, Ogrodowa 20A 63-100 Śrem, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem ksiegowosc@maximus-spedycja.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny