Usługi transportowe

Oferujemy usługi transportowe na terenie całej Polski. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam realizować zlecenie zgodnie z przyjętymi w branży standardami. W codziennej pracy stawiamy na bezpieczeństwo, zatrudniając jedynie kierowców z wieloletnim doświadczeniem, których kwalifikacje i umiejętności są poddawane ścisłej kontroli podczas ich codziennej pracy. Fachowa kadra nie jest jednak jedynym czynnikiem, który ma wpływ na przewozy towarowe. Kluczowe znaczenie w tym aspekcie odgrywa również bogate zaplecze pojazdów ciężarowych.

Nieustannie dbamy o ich sprawność, poddając je regularnym kontrolom technicznym, aby zminimalizować ryzyko ewentualnych awarii, które miałyby wpływ na termin wykonania powierzonych nam zleceń. Nasze samochody są dostosowane do przewozu ładunków o różnych gabarytach i wymaganiach. Oferujemy także przewóz ADR, ponieważ dysponujemy sprzętem umożliwiającym legalne transportowanie tego rodzaju materiałów. W pracy stawiamy zarówno na tempo realizacji zleceń, jak i bezpieczeństwo kierowców oraz przewożonych przez nich ładunków, stosując się do wymogów prawnych związanych z pracą przewoźników.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra

Aby usługi transportowe były realizowane zgodnie z założeniami, konieczne jest zatrudnianie nie tylko wyspecjalizowanych kierowców, ale i logistyków oraz spedytorów. Są oni odpowiedzialni za organizację transportu krajowego oraz kontrolę nad towarami trafiającymi do magazynów.

W firmie Maximus transport towarów jest nadzorowany na każdym etapie współpracy, aby podejmowane kroki były odpowiednio dostosowane do potrzeb, jakie stawia przed nami dynamicznie zmieniająca się sytuacja na drogach i w przedsiębiorstwach.

W zakresie transportu towarowego współpracujemy z Klientami z różnych branż i dziedzin, a wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra umożliwiają dobór rozwiązań, które będą stosowne do oczekiwanych przez Ciebie rezultatów. Zapraszamy do współpracy.